درباره ما

درباره ما

میلاس سرامیک آمیخته ای از ظرافت ، زیبایی و کیفیت

 

شرکت ساختمانی و تولیدی یزد گنبد مالک برند میلاس سرامیک می باشد که در سال 1363 تحت شماره ثبت 1037 در اداره ثبت شرکت های استان یزد به ثبت رسیده است و فعالیت خود را در زمینه مشاوره ، تولید و توزیع انواع مصالح و ملزومات ساختمان آغاز نموده است.

برند میلاس سرامیک یکی از برند های شرکت ساختمانی و تولیدی یزد گنبد می باشد که در تاریخ 1394/03/09 تحت شماره 228744 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.محصول این برند از تاریخ  1394/06/01  با تولید انواع سرامیک های پرسلان لعابدار مات ، نانو پولیش، یونی کالر و فول بادی با خصوصیات مختلف فعالیت خود را تحت برند فوق شروع نموده است.

میلاس سرامیک توانست با بهرگیری از مدیران با سابقه و با تجربه در امر تولید ، استفاده از بهترین مواد اولیه و آخرین تکنولوژی روز دنیا و با همکاری مهندسین مشاورتولید  انواع سرامیک های پرسلانی لعابدار مات ، نانو پولیش، یونی کالر و فول بادی در سایز های مختلف را  به بازار هدف ارائه نماید.

لازم به ذکر می باشد استفاده از بهترین مواد اولیه (فلد سپات ، کائولن و ….) و برترین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از مهندسین با تجربه محصول میلاس سرامیک مورد توجه کلیه مهندسان ، کارفرمایان، بازرگانان داخلی و خارجی قرار گرفته است.

 

این شرکت عضو سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) می باشد.